Realme X otrzymał aktualizację interfejsu Realme UI dla systemu Android 10

Roman PakotaAutor:
Realme X2 Pro otrzymał niedawno wersję beta Realme UI opartego na systemie Android 10. Teraz jest waniliowy X, który otrzymuje najnowszą wersję niestandardowej skórki Androida Realme.

Nowa wersja beta oprogramowania sportowego o numerze RMX1901_11_C.02 pojawia się dopiero w Realme X w Chinach. Stabilna wersja zacznie działać na chińskich telefonach w przyszłym miesiącu. Osoby, które nie mogą się doczekać, mogą zapisać się do programu beta.

Realme X Lite (aka 3 Pro) otrzyma również nowy, stabilny interfejs Realme w przyszłym miesiącu, a Realme Q (aka 5 Pro) dostanie go w marcu. Użytkownicy Realme X2 i X2 Pro będą musieli poczekać do kwietnia, aby uzyskać Realme UI przez stabilny kanał.

Ta oś czasu dotyczy jednak chińskich użytkowników, a stabilna wersja niestandardowego interfejsu użytkownika Realme dla wersji globalnych ma zostać wprowadzona w tym miesiącu. 3 Pro i XT będą pierwszymi smartfonami, które tego spróbują.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

5G wchodzi do Europy

Opublikowane przez - 12 kwietnia 2019 0
LG i Swisscom planują uruchomienie komercyjnych usług w oparciu o technologię 5G. Użytkownicy dostaną do dyspozycji smartfon LG V50ThinQ. Ma…

Vivo X9 i X9 Plus oficjalnie!

Opublikowane przez - 16 listopada 2016 0
Ostatnio mamy prawdziwy wysyp premier. Chiński producent zaprezentował dzisiaj Vivo X9 i Vivo X9 Plus. Vivo X9 został wyposażony w…