Red Dev Studio finalizuje prace nad Drill Deal

31 lipca na platformie Steam zostanie udostępniony prolog gry Drill Deal z portfolio Red Dev Studio. Premiera symulatora platformy wiertniczej w pełnej wersji planowana jest pod koniec września tego roku.

We wtorek Red Dev Studio podpisało list intencyjny ze studiem No Gravity Games. Przedmiotem listu jest stworzenie i wydanie produkcji Lovecraft Tales. Gra zostanie wydana w II kwartale 2021 roku na platformie Steam, docelowo będzie także dostępna w wersji na Nintendo Switch. Budżet projektu to 250 tys. zł. 

Symulator platformy wiertniczej pozwala także na tryb gry swobodnej (sandbox), w którym gracz nie kieruje się żadnymi z góry narzuconymi celami, próbując jak najdłużej utrzymać rentowność platformy poprzez produkcję i sprzedaż. Niebawem udostępniony zostanie graczom bezpłatny prolog do gry, a pełna wersja projektu pojawi się w sklepie Steam 30 września.

W Drill Deal gracz, wcielając się w eksperta na budowie platformy wiertniczej, będzie mógł budować budynki, kupować sprzęt i żywność a nawet zatrudniać pracowników. Symulator platformy wiertniczej powstanie dzięki kooperacji trzech spółek. Wydawcą gry będzie Ultimate Games.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Nowa odsłona Play360

Opublikowane przez - 11 lipca 2019 0
Czasem trzeba radykalnie zmienić ofertę, ale czasem wystarczy lifting tej, która się dobrze sprzedaje. Tak właśnie uczynił Play z ofertą…

Mobilność w miejskiej przestrzeni

Opublikowane przez - 29 maja 2015 0
Canyon z myślą o wygodzie użytkowników wprowadza do oferty gamę funkcjonalnych gadżetów, które ułatwią korzystanie ze smartfonów i tabletów w miejskiej…