Redmi K40 Gaming Edition z baterią 5000 mAh i ładowaniem 67 W

Autor:
Smartfon gamingowy od Redmi będzie wyposażony w akumulator o pojemności 5065 mAh z przewodowym ładowaniem 67 W. To pozycjonuje to urządzenie jako najlepiej wyposażonego członka rodziny Redmi K40 pod względem pojemności baterii i szybkości ładowania.

Oprócz specyfikacji baterii i ładowania, Redmi ogłosiło partnerstwo z JBL Audio, a K40 Gaming Edition będzie pierwszym urządzeniem wyposażonym w podwójne głośniki dostrojone przez legendarną firmę audio. Dodatkowo urządzenie będzie wyposażone w obsługę Hi-Res Audio i Dolby Atmos.

Redmi K40 Gaming Edition zadebiutuje z wyświetlaczem OLED 120 Hz, chipsetem Dimensity 1200 firmy MediaTek i fizycznymi wyzwalaczami, a wszystko to w eleganckiej obudowie o subtelnej estetyce dla graczy.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Wolfenstein 3 potwierdzony!

Opublikowane przez - 14 września 2018 0
Wolfenstein to jedna z najstarszych, wciąż rozwijanych serii gier wideo. Ostatnia odsłona – Wolfenstein 2: The New Colossus zadebiutowała w…

Relaks przed telewizorem

Opublikowane przez - 10 sierpnia 2021 0
15 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Relaksu. Jak pokazują badania zlecone przez TP Vision, znaczna część Polaków lubi zrelaksować się, oglądając…