Redmi

Redmi szykuje topowy smartfon ze Snapdragonem 855

65 0
Na początku tego roku włodarze Xiaomi uczynili z serii smartfonów Redmi oddzielną markę. Samodzielne już Redmi zaprezentowało kilka ciekawych smartfonów, jednak wszystkie mieszczące się w segmencie średniobudżetowych konstrukcji. Okazuje się, że ambicje Redmi sięgają znacznie dalej.

Lu Weibing – CEO submarki Redmi, przyznał ostatnio, że kolejny smartfon jego firmy zostanie wyposażony w najmocniejszy SoC Qualcommu – Snapdragon 855. Jednocześni odniósł się on do renderu rzekomego Redmi Pro 2, który został opublikowany na portalu Weibo. Lider Redmi podkreślił, że nie ma szans na wysuwany moduł aparatu.

redmi pro 2 render

Dowiedzieliśmy się również, że smartfon oprócz procesora Snapdragon 855 będzie mógł liczyć na wyjątkowy design. Według pana Weibing możemy „puścić wodze fantazji”. Co ciekawe, jakiś czas temu jeden z przedstawicieli Xiaomi miał okazję przyjrzeć się najnowszemu urządzeniu Redmi i stwierdził, że smartfon ma wyjątkowy motyw i w niczym nie przypomina innych modeli Redmi.

Możliwe, że więcej informacji na temat tajemniczego flagowca od Redmi poznamy już niebawem.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *