Redmi już 24 kwietnia wzbogaci się o smartfon dla sympatyków selfie

Marka Redmi od kiedy stała się samodzielnym bytem wydała już cztery smartfony: Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi Go oraz Redmi 7. Już niebawem portfolio producenta wzbogaci się o kolejny smartfon, tym razem dedykowany sympatykom selfie.

Zaproszenia rozsyłane do przedstawicieli prasy ujawniły, że marka Redmi już 24 kwietnia przedstawi swój piąty smartfon.

Według nieoficjalnych informacji ma to być przedstawiciel serii “Y”, a konkretnie Redmi Y3. Poprzednie smartfony z tej linii – Redmi Y oraz Redmi Y2, charakteryzowały się dodatkowymi funkcjami dla entuzjastów selfie. Przypuszczenia te potwierdza zaprezentowany dzisiaj plakat promocyjny, który ujawnia, że smartfon otrzyma kamerkę do selfie o rozdzielczości 32 Mpix.

Wcześniejsze przecieki sugerowały, że smartfon otrzyma również procesor marki Qualcomm oraz akumulator, który zapewni co najmniej dwa dni intensywnego użytkowania.

Smartfon ma w pierwszej kolejności zadebiutować w Indiach. Możemy również śmiało założyć, że Redmi Y3 nie jest smartfonem, o którym ostatnio wspominał Lu Weibing – CEO submarki Redmi, czyli flagowcem ze Snapdragonem 855 na pokładzie.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Sieć 5G Plusa daje radę

Opublikowane przez - 19 czerwca 2020 0
SpeedTest.pl pokusił się o zbadanie prędkości transmisji danych w sieci 5G. Na pierwszy ogień poszedł Plus, ale trudno podejrzewać, że…