Rendery Moto Edge 30 Pro ujawniają skaner linii papilarnych

Moto Edge X30 pojawił się jako pierwszy smartfon na świecie z chipsetem Snapdragon 8 Gen 1, ale wciąż czekamy, aż urządzenie ucieknie z Chin. Według wielu doniesień na światowych rynkach będzie nosił nazwę Edge 30 Pro.

Rendery telefonu właśnie wyciekły do sieci i choć wyglądają w dużej mierze podobnie, pojawia się kilka drobnych zmian – np. skaner linii papilarnych został przesunięty pod wyświetlacz. Przesunęło się również logo z tyłu.

Te rendery Moto Edge 30 Pro prezentują również aparat do selfie z dziurką, co oznacza, że ​​Moto X30 Special Edition z obiektywem pod ekranem może pozostać wyłącznie w Chinach. Ponieważ oczekuje się, że specyfikacje pozostaną takie same, łatwym sposobem odróżnienia jednostek lokalnych i globalnych jest logo Moto – to dla zagranicy znajduje się w lewym dolnym rogu.

Najnowszy flagowy chipset Qualcomm to tylko jedna z niewielu imponujących specyfikacji, Moto Edge X30/Edge 30 Pro jest również wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz OLED o częstotliwości odświeżania 144 Hz, dwa główne aparaty 50 MP i aparat do robienia selfie 60 MP.

Akumulator o pojemności 5000 mAh obsługuje szybkie ładowanie 68 W, co byłoby ogromnym wzrostem w porównaniu z 30 W w poprzednim Edge 20 Pro.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

AB z nowym klientem

Opublikowane przez - 29 marca 2019 0
Co prawda nie jest to skala OPPO, ale i tak dystrybutor z Magnic pochwalił się pozyskaniem kolejnego partnera. Z początkiem…