Rendery pierwszego smartwatcha od Oppo

Roman PakotaAutor:
W grudniu Oppo zorganizowało Dzień Inno, gdzie zapowiedziało swój pierwszy smartwatch oraz bezprzewodowe słuchawki.

Teraz wiceprezes Oppo udostępnił pierwszy obraz smartwatcha Oppo. Będzie on miał kwadratowy ekran z zakrzywionymi krawędziami i dwoma przyciskami z boku.

Jest bardzo podobny do zegarka Apple Watch, ale posiada dwa klucze, z otworem między nimi. Może to być mikrofon, co oznacza, że możesz rozmawiać na swoim smartwatchu Oppo bez potrzeby korzystania ze smartfona.

Pozostaje pytanie, czy będzie on miał gniazdo SIM (a może eSIM), czy też pozostanie przy Bluetooth, aby utrzymać nieco niższą cenę. Smartwatch powinien zostać wprowadzony w pierwszym kwartale, a biorąc pod uwagę, że Oppo zapowiedziało, że będzie na MWC 2020 w Barcelonie, istnieje duża szansa, że zegarek zostanie wprowadzony właśnie podczas tej konferencji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Xiaomi otworzy w Polsce Mi Zone

Opublikowane przez - 31 maja 2017 0
2 czerwca w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia Xiaomi uruchomi swój pierwszy sklep ishowroom. Zaprezentowany zostanie ekosystem, który tworzą dziś takie…

Nielimitowane LTE do abonamentu

Opublikowane przez - 14 maja 2015 0
Dla posiadaczy smart planów intensywnie korzystających i szybko wykorzystujących zaszyte w nich pakiety na internet, Orange ma propozycję.  Za 10…