Rewolucja w ochronie ekranów

MobilityNewsAutor:
Kwoty, jakie musimy zapłacić za flagowe smartfony, dochodzą już do kilku tysięcy złotych. Smartfonowych konsumentów możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza to konsumenci, którzy taki zakup argumentują funkcjami telefonu. Druga zaś grupa to ci, którzy pukają się w czoło i przeliczają, ile można kupić za to innych rzeczy.

Niemniej jednak, kiedy już nowe urządzenie znajdzie się w naszej kieszeni, staramy się je jak najlepiej zabezpieczyć przed zarysowaniem lub niefortunnym upadkiem, który często kończy się zbitym wyświetlaczem. I tak jak kwota za nowe urządzenie potrafi zadziwić, tak kwota za wymianę ekranu może już załamać. Idealnego sposobu na zabezpieczenie ekranu urządzenia nie ma. Są jednak rozwiązania, które minimalizują szkody, jakie mogą wyrządzić przypadkowe uderzenia.

Firma MySreenPROTECTOR jako pierwsza w Polsce wprowadziła folię antyuderzeniową oraz szkło hybrydowe. Dziś wprowadza na rynek nowy produkt, który łączy te dwa rozwiązania w jedno, by zapewnić jeszcze lepszą ochronę ekranów naszych urządzeń mobilnych.

IMPACT GLASS to pierwsze na rynku, połączenie szkła i folii antyuderzeniowej. Ochrona dodatkowo została wzbogacona o powłokę oleofobową o przedłużonej trwałości.  Folia posiada również wysokiej jakości warstwę klejową, która pewnie mocuje ochronę do urządzenia, zapewniając pełną funkcjonalność ekranu dotykowego. Materiał, z jakiego wykonany jest IMPACT GLASS, nie kruszy się i nie pęka, jak w przypadku szkieł hartowanych. W skład tej ochrony wchodzą aż cztery warstwy:

  • HybridGLASS – szkło hybrydowe o wysokiej odporności na zarysowania, nie strzępi się na krawędziach i zapewnia długotrwałą ochronę

  • antiCRASH FILM – folia anty-uderzeniowa, elastyczna warstwa, która stanowi podstawową tarczę dla ekranu podczas uderzenia

  • OLEOPHOBIC LAYER – warstwa oleofobowa, stanowi barierę zapobiegającą przywieraniu brudu do materiału ochronnego i ułatwia czyszczenie

  • ADHESIVE LAYER – warstwa klejowa wysokiej jakości ułatwia aplikację i sprawia, że ochrona lepiej przylega do ekranu.

Mówiąc o ochronie tego typu, zazwyczaj myślimy tylko o zabezpieczeniu wyświetlacza. IMPACT GLASS to coś więcej niż zwykła ochrona ekranu. Dzięki serii IMPACT BodySHIELD, IMPACT BodySHIELD edge3D, stanowiącej połączenie IMPACT GLASS oraz etui REVO, możemy zabezpieczyć całe nasze urządzenie. Taki zestaw pozwoli zachować estetyczny wygląd naszego modelu oraz zapewni ochronę przed stłuczeniem lub zarysowaniem.

Do większości smartfonów IMPACT GLASS dostępny jest wraz z rozwiązaniem EasyApp PLUG. Ta innowacyjna metoda minimalizuje ryzyko niewłaściwego montażu materiału ochronnego, dzięki pozycjonowaniu za pomocą kabla USB. Sposób ten w znacznym stopniu ułatwia montaż ochrony i zapobiega przemieszczaniu się materiału podczas nakładania na wyświetlacz.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Wielka dziura w Androidzie!

Opublikowane przez - 28 lipca 2015 0
Wystarczy jeden MMS, aby przejąć kontrolę nad prawie wszystkimi z dzisiejszych smartphonów działających pod kontrolą systemu Android. Ofiara nie musi…