Robustel R2000 Dual – nowy router klasy przemysłowej

MobilityNewsAutor:

W dzisiejszym świecie wiele gałęzi gospodarki opiera się na dostępie do internetu oraz usługach bazujących na szybkim i sprawnym działaniu serwerów i routerów, a więc rozwiązań, dzięki którym możemy korzystać z dobrodziejstw sieci. Firma Robustel oddaje do użytku wydajny przemysłowy router R2000, oferujący szybkie przełączanie się między dwoma sieciami komórkowymi.

Robustel R2000 KONTEL

Model R2000 Dual posiada aż cztery porty PoE (Power of Ethernet). Jednak jego największą zaletą w kontekście zastosowań przemysłowych jest szybkie przełączanie się między dwoma dostępnymi sieciami komórkowymi, które trwa 3 sekundy, zamiast 30 sekund standardowo oferowanych przez zwykłe routery. Ponadto technologia, w której został zaprojektowany R2000 umożliwia większą prędkość przesyłu danych, co z kolei pozwala na sprawniejsze działanie całego środowiska sieci opartego o działanie tego routera.

W jakich sektorach gospodarki znajdzie zastosowanie Robustel R2000? Na pewno wszędzie tam, gdzie wdrażane są rozwiązania IoT, a więc  samoobsługowe kioski i systemy ATM, elementy architektury inteligentnego miasta i transportu, gdzie dodatkowo pozwala wyświetlać rozkłady jazdy pasażerom oczekującym na przystankach. Nowy model routera Robustel może być zarządzany zdalnie za pomocą oprogramowania Robustlink. Więcej informacji u wyłącznego dystrybutora rozwiązań Robustel w Polsce, na www.kontel.pl

Źródło: Kontel

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane