Ericsson podpisał strategiczne partnerstwo z Cisco

138 0

Ericsson siedziba

Ericsson ogłosił podpisanie stategicznego partnerstwa z Cisco w celu stworzenia sieci przyszłości. Partnerstwo połączy Ericsson i Cisco w obszarach: routing, centra danych, sieci, chmura, mobilność, zarządzanie i kontrola, oraz usługi globalne. Ericsson wspólnie z Cisco, liderem w obszarze sieci IP, zaoferuje całościowe kierownictwo w obszarze architektury sieci dla 5G, chmury i IP, oraz Internetu Rzeczy.

Ogłoszenie o współpracy zostało wsparte szeregiem dodatkowych umów, wliczając globalną umowę o partnerstwie serwisowym oraz umowę pośrednictwa. Strony umowy porozumiały się również w sprawie omówienia polityk FRAND w celu zgody na licencjonowanie patentów z portfolio obydwu firm.

Hans Vestberg, prezes Ericsson powiedział: „Ta współpraca wzmocni strategię IP którą opracowywaliśmy przez ostatnie lata i jest ważnym krokiem w procesie transformacji naszej firmy.”

Na mocy partnerstwa Ericsson rozszerzy swój rynek, co ma wygenerować dodatkowy przychód w wysokości powyżej jednego miliarda dolarów amerykańskich (USD) w 2018 roku. Rozszerzenie rynku dotyczy głównie usług specjalistycznych, oprogramowania i sprzedaży produktów Cisco przez Ericsson. 

Ericsson i Cisco będą kontynuować współpracę w celu znalezienia kolejnych możliwości wspólnego działania w przyszłości.

źródło: Ericsson

Related Post

Kamerka SJCAM SJ5000+ w Play

Posted by - 5 sierpnia 2015 0
Od dziś do oferty na życzenie w Play trafia sportowa kamerka SJ5000+. To tańsza alternatywa dla GoPro Hero 4.   Cennik-SJCAM-SJ5000-Plus…

Google i Microsoft pogodzeni

Posted by - 1 października 2015 0
Jak donosi Bloomberg, ostatniej nocy Google i Microsoft ogłosili zakończenie trwających przeciwko sobie ponad 20 procesów, zarówno na terenie USA…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *