Ruchy kadrowe w ALSO Holding

Z dniem 1 lipca w ALSO dojdzie do przetasowań kadrowych

Volkan Weissenberg, dotychczas starszy wiceprezes odpowiedzialny za usługi Supply (segment tradycyjnej dystrybucji broadlinowej), przejmie odpowiedzialność za platformę e-commerce Also web shop. Celem jest rozszerzenie portfolio.

Michael Gericks, wcześniej starszy wiceprezes odpowiedzialny za biznes Consumptional (usługowe IT, w tym chmura), przejmie obszar zarządzania vendorami jako SVP. Określi nowe czynniki rozwoju, biorąc pod uwagę, że model subskrypcyjny, napędzany przez chmurę, staje się coraz ważniejsze w tradycyjnym biznesie dostaw, w zakresie architektury chmur hybrydowych, czy też oferty sprzętu jako usługi (Device-as-a-Service).

Simone Blome-Schwitzki, była rzeczniczka zarządu Also w Niemczech, będzie zarządzać modelem biznesowym Solutions (dystrybucja z wartością dodaną) w Europie.

Jan Bogdanovich został mianowany starszym wiceprezesem odpowiedzialnym za biznes Consumptional. Jako menedżer, który odegrał kluczową rolę w rozwoju Also Cloud Marketplace (ACMP), ma za zadanie ulepszać chmurowe portfolio dystrybutora i dalej optymalizować funkcje dla sprzedawców.

Tom Casaer, dyrektor zarządzający platformy Also IoT AllThingsTalk, będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu IoT w grupie.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane