Rune: Ragnarok na nowym zwiastunie

Human Head Studios podzieliło się z nami kolejnym zwiastunem z nadchodzącego Rune: Ragnarok, nagrany materiał pochodzi z wersji pre-alpha gry.

Human Head Studios dało nam już wyjątkowo udane Prey z 2006 roku oraz właśnie Rune wydane w 2000 roku. Pełnoprawna kontynuacja gry zabierze nas z powrotem w świat Nordyckiej Mitologii. Opublikowany dzisiaj materiał pokrywa się z tym co zapowiadają twórcy, mamy brutalne starcia, imponujących przeciwników i liczne starcia z Bossami. Narrator wspomina również o tworzeniu broni, zatem prawdopodobnie będziemy mogli liczyć na system craftingu.

Niestety biorąc pod uwagę na jakim etapie prac jest gra, wątpliwa jest jej premiera w 2018 roku. Jeśli jesteście zainteresowani powrotem Rune, to na bieżąco możecie śledzić informacje na temat gry na jej oficjalnej stronie.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

ZTE Spro 2 już Polsce

Opublikowane przez - 14 grudnia 2015 0
ZTE wprowadził do sprzedaży w Polsce zapowiadany we wrześniu podczas targów IFA inteligentny, przenośny projektor ZTE Spro 2. Polska jest…

Sony i jego nowe zestawy audio

Opublikowane przez - 30 marca 2015 0
Firma Sony wprowadza nowe, zmodernizowane zestawy audio o dużej mocy, które pozwalają zmienić domowy salon w parkiet do tańca, stworzyć…