Rusza oficjalny polski sklep internetowy Huawei

19 września Huawei uruchomi swój oficjalny sklep internetowy – huawei.pl. Każdy, kto między 12, a 18 września zapisze się do newslettera na stronie sklepu, otrzyma 15% kod rabatowy na zakupy.

W dniu otwarcia – w ramach uroczystej inauguracji platformy – Huawei zaproponuje dodatkowe promocje. W sklepie będzie można kupić wszystkie produkty z portfolio Huawei dostępnego w Polsce. Producent zapewnia bezpłatną wysyłkę urządzeń w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu dokonania płatności. W razie zmiany decyzji –klient ma 15 dni na zwrot.

W dniu otwarcia Huawei zaoferuje dodatkowe promocje, które nie będą łączyć się z 15-procentowym rabatem. Kupon rabatowy, otrzymany po zapisaniu się do newslettera, będzie można wykorzystać do 25 września.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Nokia Lumia 830 w Orange

Opublikowane przez - 28 stycznia 2015 0
Do 26 kwietnia w Orange (na wyłączność) można kupić Nokię Lumię 830, która działa w systemie Windows Phone 8.1 w wersji…

Xiaomi na Czarny Piątek

Opublikowane przez - 29 listopada 2019 0
Z okazji Black Friday Xiaomi przygotowało specjalna ofertę. U wszystkich partnerów producenta można kupić telefony oraz inne urządzenia w obniżonych…