salt & sanctuary

Salt & Sanctuary – gra inspirowana serią Dark Souls już niebawem trafi na Nintendo Switch!

129 0
Ska Studios – twórcy gry Salt & Sanctuary, poinformowali, że ich produkcja zadebiutuje na Nintendo Switch już w przyszłym tygodniu!

Salt & Sanctuary to wydana w 2016 roku dwuwymiarowa gra platformowa z elementami RPG, wzorowana na serii Dark Souls. Podobnie jak w produkcji From Software, mamy tu do czynienia z niezwykle wysokim poziomem trudności, gdzie nawet najmniejsza pomyłka może skończyć się naszą przedwczesną śmiercią.

W grze wcielamy się w rozbitka, który stara się przeżyć na mrocznej wyspie, opanowanej przez nieumarłych i innego rodzaju szkarady. Twórcy przygotowali dla nas 20 bossów, których usieczemy 16 rodzajami broni. Do tego zbierzemy ponad pięćdziesiąt zestawów pancerzy.

Salt & Sanctuary zadebiutuje na Switchu już 2 sierpnia, na amerykańskim eShopie produkcję wyceniono na 17,99$ (około 66 złotych).

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Usługi z Ulgą w T-Mobile

Posted by - 21 sierpnia 2015 0
21 sierpnia rusza nowa elastyczna oferta usług łączonych. Pozwala na dokupienie do podstawowej usługi do 5 dodatkowych i zaoszczędzić do…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *