Samsung Brand Store na Lotnisku Chopina

136 0

W piątek 1 maja 2015 roku firma Samsung otworzy oficjalny salon sprzedaży na Lotnisku Chopina w Warszawie. Tym samym będzie to pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych na świecie Brand Store Samsung działający na lotnisku. Salon jest częścią najnowocześniejszego w Polsce, nowego terminalu, który już niedługo zostanie udostępniony wszystkim pasażerom.

Pierwszy w Polsce, zlokalizowany na lotnisku Samsung Brand Store będzie mieścić się w nowym terminalu Lotniska Chopina w Warszawie. Terminal zostanie udostępniony pasażerom pod koniec maja, jednak salon Samsung zostanie otwarty już z początkiem miesiąca.

Lotnisko Chopina w Warszawie to obecnie największy tego typu obiekt w Polsce. W ubiegłym roku skorzystało z niego 10,6 mln pasażerów, a obecny rok już zapowiada się rekordowo. Z kolei nowy terminal jest przystosowany do obsługi nawet 20 mln osób rocznie. To ogromny rynek. Samsung kontynuuje inwestowanie w Polsce, dlatego nie może zabraknąć naszej marki w jednej z najważniejszych lokalizacji w kraju – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Samsung Brand Store to miejsce, w którym klienci mogą dokładnie zapoznać się z urządzeniami i technologiami firmy Samsung. W salonie każdy będzie mieć możliwość obejrzenia oraz przetestowania sztandarowych produktów, zanim zdecyduje się na ich zakup. Na potrzeby klientów dedykowani eksperci doradzą i pomogą wybrać urządzenie najlepiej odpowiadające indywidualnym potrzebom. Goście salonu Samsung będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi urządzeniami firmy – smartfonami, smartwatchami, tabletami, oraz szeroką gamą akcesoriów – od pokrowców, przez ładowarki bezprzewodowe czy słuchawki.

Osoby, które zdecydują się odwiedzić Brand Store na Lotnisku Chopina, mogą liczyć na specjalne upominki i atrakcje. Oficjalne otwarcie salonu odbędzie się w piątek 1 maja.

Źródło: Samsung

Related Post

Apple Watch Series 2 nadchodzi!

Posted by - 8 września 2016 0
Apple na swojej konferencji zaprezentowało znacznie więcej niż tylko nowe flagowce. Kolejną nowością jest następca Apple Watch. Zarówno przy iPhone…

Czy pozwolić dziecku na esport?

Posted by - 17 kwietnia 2023 0
Gaming niesie za sobą wiele zalet, jednak wciąż pozostają one w cieniu powszechnie panujących stereotypów. W konsekwencji rodzice ograniczają dzieciom…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *