Samsung certyfikuje dwa smartwatche Galaxy Watch4

Roman PakotaAutor:
Samsung ogłosił, że jego smartwatche przejdą z Tizen i w przyszłości będą dostarczane z Wear OS, oraz że nadchodzą co najmniej dwie nowe serie – Galaxy Watch4 i Galaxy Watch Active4.

Cztery urządzenia (obie serie w dwóch różnych rozmiarach) otrzymały certyfikat 3C (Chinese Compulsory Certification) z ładowarką 5 W. Co ciekawe, żaden z nich nie będzie sprzedawany z zasilaczem.

Cztery warianty są przeznaczone na rynek chiński, ponieważ Samsung zawsze oznacza urządzenia 0 na końcu numeru modelu. SM-R860 to Galaxy Watch Active4 39 mm, SM-R870 to Galaxy Watch Active4 43 mm, SM-R880 to Galaxy Watch4 41 mm, a SM-R890 to Galaxy Watch4 45 mm.

Pierwsza z tych czterech została już certyfikowana z baterią 247 mAh, co oznacza, że ​​pozostałe trzy prawdopodobnie otrzymają większe ogniwa zasilające. To jednak dość zaskakujące, że Samsung zdecydował się pozostać przy ładowaniu 5 W i nie powinniśmy się dziwić, że zeszłoroczna stacja ładująca również znajduje się w pudełku detalicznym.

Nowe smartwatche prawdopodobnie pojawią się w sierpniu wraz z nowymi składanymi smartfonami Galaxy Z.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Czyżby wyciekły kształty Note 5?

Opublikowane przez - 7 lipca 2015 0
Standardowo, przed premierą każdego urządzenia z najwyższej półki krążą o nim tysiące opowieści, spekulacji, podejrzeń i wycieków informacji. Nie inaczej…