Samsung Galaxy A6 i A6+ nie dla każdego?

Coraz więcej informacji napływa do nas na temat smartfonów Galaxy A6 i A6+. Według dziennikarzy serwisu Sammobile, koreański producent faktycznie pracuje nad modelami Galaxy A6 i A6+ jednak zamierza je wydać wyłącznie w: Europie, Rosji oraz na Bliskim Wschodzie.

Skąd decyzja o takim wyborze potencjalnych rynków? Możemy się tylko domyślać. Zarówno Galaxy A6, jak i A6+ mają należeć do segmentu średnio-budżetowych konstrukcji, być może koreański producent uznał, że tańsze urządzenia z ich portfolio najlepiej trafią w gusta użytkowników właśnie w tych regionach.

Obydwa modele zdążyły już trafić do bazy danych benchmarku Geekbench. Samsung Galaxy A6 może liczyć na ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 7870 z GPU Mali-T830, którego wspierać będą 3 GB pamięci RAM. Z kolei Galaxy A6+ otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 625 z GPU Adreno 506 oraz 4GB pamięci RAM. Obydwa modele działać będą pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreo. Pojawiają się również plotki o tym, że A6 i A6+ otrzymają ekrany Infinity display.

Samsung Galaxy A6 i A6+ powinny zadebiutować w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nokia C1 na nowych renderach

Opublikowane przez - 19 grudnia 2016 0
Nokia już w przyszłym roku powróci na rynek urządzeń mobilnych, jednym z pierwszych urządzeń ma być smartfon Nokia C1, który…

Navitel – Nawigacja na czele

Opublikowane przez - 27 kwietnia 2017 0
Na pewno nie raz zdarzyło się, że będąc na urlopie za granicą, problemy z połączeniem internetowym, tudzież siecią wifi, stawały…