samsung galaxy a90

Samsung Galaxy A90 bez wycięcia notch i z wysuwanym modułem aparatu!

Kolejny zespół PR ma problemy, tym razem chodzi o oddział należący do Samsunga. Na indonezyjskiej stronie producenta opublikowano krótką, mogłoby się wydawać nic nie znaczącą notkę w języku angielskim. Wprawne oko wychwyci jednak istotny szczegół zdradzający nam kluczowy element specyfikacji nadchodzącego Galaxy A90.

Na początku tego tygodnia Samsung zapowiedział konferencję, która odbędzie się 10 kwietnia. Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, gwiazdą wydarzenia ma być Galaxy A90. Teraz, przez niefrasobliwość indonezyjskiego oddziału, już oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Galaxy A90 zostanie całkowicie pozbawiony notcha! Co więcej, będzie to pierwszy smartfon producenta wysuwanym modułem aparatu.

Według wcześniejszych informacji Galaxy A90 ma być najmocniejszym urządzeniem w serii “Galaxy A”. Jego wydajność i funkcjonalność ma być zbliżona do flagowych konstrukcji Samsunga, przy jednoczesnym zastosowaniu atrakcyjniejszej ceny.

samsung galaxy a90

zdjęcie otwarcia: Samsung Galaxy A90 render (aut.trendingleaks.com)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane