Samsung Galaxy F z elastycznym ekranem zadebiutuje dopiero na początku 2019 roku

DJ Koh – CEO mobilnego oddziału Samsunga, jeszcze w zeszłym miesiącu twierdził, że smartfon Galaxy F może zadebiutować już w listopadzie. Okazuje się, że słowo “może” było tu kluczowe, a smartfon w pełnej krasie zobaczymy dopiero w przyszłym roku. Nie oznacza to jednak, że w najbliższym czasie możemy pożegnać się z informacjami na temat Galaxy F.

Według najnowszych informacji Samsung Galaxy F może oficjalnie zadebiutować na początku 2019 roku, idealne do tego będą, z pewnością, targi CES w Las Vegas. Jednak pierwsze konkrety na temat urządzenia możemy poznać już w przyszłym miesiącu podczas Samsung Developer Conference (7 listopada). Bardzo możliwe, że Samsung podzieli się z nami specyfikacją techniczną swojego pierwszego składanego smartfonu, tak aby podgrzać atmosferę przed styczniową prezentacją.

Spekuluje się, że Samsung Galaxy F zaoferuje nam ekran o przekątnej 4,6-cala w formie telefonu oraz 7,3-cala w formie tabletu. Zmiana z formy smartfonu na tablet (i odwrotnie) odbywać się będzie przez zginanie ekranu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Vivo X9 i X9 Plus oficjalnie!

Opublikowane przez - 16 listopada 2016 0
Ostatnio mamy prawdziwy wysyp premier. Chiński producent zaprezentował dzisiaj Vivo X9 i Vivo X9 Plus. Vivo X9 został wyposażony w…