Samsung Galaxy Note 10 i 10+ w T-Mobile

Ledwo ujrzały światło dzienne, a już są dostępne w ofertach polskich operatorów komórkowych. Mowa o flagowcach Samsunga

Najnowsze flagowce Samsunga – modele Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+ trafiły do oferty przedsprzedażowej T Mobile. Nowi i obecni klienci, którzy będą mogli je zamówić od 23 sierpnia. Dodatkowo zamawiając w T Mobile Samsunga Galaxy Note 10 lub Note 10+ w ofercie „Odkup”, klienci mogą odebrać dodatkowe 400 zł przy wymianie swojego obecny smartfona.

Nowe modele smartfonów Samsunga w ofercie T Mobile będą dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Galaxy Note 10+ będzie dostępny w kolorach Aura Glow i Aura Black, a Galaxy S10 w kolorze Aura Black.

Od 23 sierpnia osoby, które już korzystały ze starszych modeli Samsunga Note w sieci T Mobile, otrzymają dodatkowo oryginalne etui Samsunga przy zakupie nowego Note’a.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Netia powalczy o hotele

Opublikowane przez - 14 lutego 2019 0
Telekomunikacja stacjonarna dla użytkowników indywidualnych jest w odwrocie od dawna. W zasadzie tradycyjnym telekomom pozostał jedynie stacjonarny szybki internet. Musieli…

Tańszy prąd od Plusa

Opublikowane przez - 20 kwietnia 2015 0
Od 20 kwietnia w ofercie prądu od Plusa pojawia się nowa grupa taryfowa G12w. Pozwala ona na optymalizację wydatków oraz…