Samsung Galaxy Note 10 i Note 10 + nie kompatybilne z Gear VR

Roman PakotaAutor:
Oryginalny Gear VR ukazał się w 2015 roku i był kompatybilny z Galaxy S6 oraz Note 5. Od tamtej pory wprowadzono kilka zmian, aby nadążyć za stale rosnącym rozmiarem telefonów Samsung i ich ekranów. Jednak ostatni model, który pojawił się na rynku, pochodzi z 2017 r. Przypomnijmy, że wypuszczono go wraz z Galaxy S8.

Co ciekawe, ten ostatni Gear VR był kompatybilny nawet z Galaxy S10 5G, który jest prawie tak duży jak Galaxy Note 10+. Telefony S10 potrzebowały adaptera do pracy, ale nadal było to możliwe.

Gear VR powinien być kompatybilny z Note 10, jeśli Samsung wypuści adapter, ale firma nawet nie wspomniała o VR. Jeśli Samsung ponownie rozważy i wypuści adapter, będzie można wypróbować aplikację Skaner 3D, tworzącą modele 3D rzeczywistych obiektów i bawić się nimi w VR.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Cisco ramię w ramię z Microsoftem

Opublikowane przez - 3 grudnia 2019 0
Microsoft i Cisco zawarły partnerstwo na rzecz ujednolicenia możliwości współpracy w środowisku cyfrowym. Porozumienie umożliwi urządzeniom wideo Cisco Webex łączenie…

Nowa kampania PlusH-a

Opublikowane przez - 16 marca 2015 0
Plush wystartował kolejną kampanią reklamową. Spot reklamowy jest do obejrzenia tutaj Plush na kartę – plakat źródło: PlusH