Samsung Galaxy Note 10 Pro może otrzymać baterię o pojemności 4500 mAh

Samsung przyzwyczaił nas do tego, że każdego roku możemy oczekiwać co najmniej dwóch wielkich premier od koreańskiego producenta. Debiut Galaxy S10 już za nami więc naturalne, że do sieci zaczyna trafić coraz więcej informacji na temat kolejnej generacji Galaxy Note. Najnowsze z nich sugerują, że Note 10 Pro mozę otrzymać akumulator większy od swojego poprzednika.

Do premiery Galaxy Note 10 jeszcze daleko, ale już teraz pojawiają się ciekawe plotki na temat urządzenia. Według najnowszych informacji, kolejny flagowiec Samsunga ma przede wszystkim zadebiutować w dwóch wariantach – standardowym i Pro. Ten drugi miałby cechować się lepszą specyfikacją, i co oczywiste – wyższą ceną.

Galaxy Note 10 Pro ma otrzymać: wyświetlacz o przekątnej wynoszącej aż 6,8-cala, poczwórny aparat główny (12 Mpix+12 Mpix+12 Mpix+ToF) oraz podwójny aparat do selfie. Standardowy model Galaxy Note 10 mógłby liczyć na 6,3-calowy ekran, potrójny aparat główny oraz podwójną kamerkę na froncie. Wersja “Pro” będzie mogła również liczyć na akumulator o pojemności 4500 mAh (a więc 500 mAh więcej niż w Galaxy Note 9). Choć wzrost w porównaniu do poprzednika jest wyraźny, to pozostaje pytanie – czy przy tak dużym ekranie bateria Note 10 Pro zapewni komfortowy czas pracy?

Odpowiedzi na to, jak również na wiele innych pytań dotyczących kolejnego flagowca Samsunga, poznamy najprawdopodobniej dopiero za kilka miesięcy.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Play zaczyna wszystko odNOWA

Opublikowane przez - 13 kwietnia 2017 0
  Play postanowił powalczyć o korzystających z kart pre-paid. Efektem jest oferta odNOWA (taka jest właściwa pisownia tej taryfy), która…