samsung galaxy note 9 koncept

Samsung Galaxy Note 9 – Geekbench ujawnia specyfikację smartfonu!

Dość niespodziewanie do bazy danych serwisu Geekbench trafi smartfon o nazwie kodowej samsung SM–N960U, czyli domniemany Galaxy Note 9!

Niedawno pisaliśmy wam o testach oprogramowania przyszłego Note’a, okazuje się, że faktycznie jest coś na rzeczy i pierwsze wersje urządzenia trafiły już do benchmarków, w tym wspomnianego już Geekbench.

Według uzyskanych informacji Galaxy Note 9 napędzany będzie przez procesor Qualcomm Snapdragon 845. Wielce prawdopodobne, że globalna wersja urządzenia otrzyma procesor Samsung Exynos 9810. Note 9 będzie mógł liczyć również na 6GB pamięci RAM i system Android 8.1 Oreo.

Wcześniejsze testy oprogramowania, teraz pierwsze wyniki w benchmarku, coraz więcej wskazuje na to, że koreański producent faktycznie ma zamiar wyprzedzić w tym roku Apple i wyjątkowo wcześnie zaprezentować nam Galaxy Note 9.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Smartwatch dla businesswoman

Opublikowane przez - 26 października 2021 0
Choć świat biznesu nadal jest zdominowany przez mężczyzn, od kilkunastu lat rośnie liczba kobiet zajmujących najważniejsze stanowiska w firmach. Coraz…