samsung galaxy note 9

Samsung Galaxy Note 9 – Poznaliśmy datę premiery smartfonu!

Koreański producent rozesłał zaproszenia do przedstawicieli prasy na konferencję “Unpacked”, która odbędzie się już 9 sierpnia w Nowym Jorku. Głównym bohaterem wydarzenia będzie Samsung Galaxy Note 9!

Czego możemy spodziewać się po Galaxy Note 9? Z dotychczasowych przecieków wynika, że Samsung nie zdecyduje się na radykalne zmiany w designie urządzenia.

Śmiało możemy założyć, że do Europy trafi model napędzany przez ośmiordzeniowy procesor Exynos 9810 wspierany przez przynajmniej 6 GB pamięci RAM. Pojawiły się również plotki sugerujące, że Galaxy Note 9 może otrzymać 512 GB przestrzeni na dane, ale jeśli nawet jest to prawdą, to prawdopodobnie mówimy tu o edycji limitowanej. Najbardziej prawdopodobne są modele z 64GB, 128GB lub 256GB pamięci wewnętrznej.

Na zdjęciu rozesłanym do prasy widać jedynie przycisk S Pen, co może sugerować, że koreański producent rozszerzył funkcjonalność rysika. Z całą pewnością możemy spodziewać się wysypu informacji na temat smartfonu Samsung Galaxy Note 9 w najbliższych tygodniach.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

HTC z nową strategią na 2017 rok

Opublikowane przez - 13 stycznia 2017 0
Tajwański producent zaprezentował wczoraj dwa nowe, ciekawe smartfony. To początek nowej strategii producenta, który w nadchodzący roku zamierza skupić się…

Nowe oferty w Orange

Opublikowane przez - 16 kwietnia 2015 0
Orange zaprezentował dziś wiele nowości, wśród nich nowe oferty   Nowe plany taryfowe dla biznesu, to efekt badań preferencji klientów.…