Samsung Galaxy S10 sprzedaje się lepiej niż S9

MobilityNewsAutor:
Uwaga fanów nowych technologii jest ostatnio skierowana na najnowszy produkt Samsunga Galaxy Fold. Warto jednak przyjrzeć się również innym modelom, które doczekały się premiery w tym roku. Jak się okazuje, Galaxy S10 radzi sobie świetnie w kwestii sprzedaży.

Jak podaje Counterpoint Research, łączna sprzedaż S10, S10+ i S10e w pierwszym tygodniu w USA jest o 16% wyższa niż S9 i S9 Plus w tym samym czasie w ubiegłym roku. Podobnych wyników spodziewano się już po premierze trzeciego telefonu z serii. Okazuje się, że większość użytkowników woli sięgnąć po smartfon najbardziej przystępny cenowo.

Dane sprzedażowe ujawniły, że S10e jest najmniej atrakcyjnym sprzedażowo urządzeniem z nowej rodziny S. Najbardziej pożądanym zaś telefonem tegorocznego trio jest Galaxy S10+, a zyski z jego sprzedaży stanowią aż 50%.

Analitycy uważają, że Samsung dąży do osiągnięcia ponad 40 milionów sprzedaży swojej linii S10. Według Counterpoint ​​firma jest na dobrej drodze, aby to osiągnąć ze względu na silną sprzedaż początkową, która przekroczyła dwa poprzednie projekty flagowe.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Flagowiec 5G od LG

Opublikowane przez - 26 lutego 2020 0
Koreański producent zaprezentował model V60 ThinQ 5G, czyli najnowszą odsłonę smartfona z serii V. Urządzenie jest gotowe do współpracy z…