Samsung Galaxy S20, Galaxy S20+ – nazwy potwierdzone oficjalnie

Roman PakotaAutor:
Samsung wprowadza serię nowych flagowców Galaxy S. Ich nazwa S20 została wreszcie oficjalnie potwierdzona. Dziś dwa telefony o nazwach kodowych SM-G980F/DS i SM-G985F/DS uzyskały certyfikat do użytku w Tajlandii przez lokalną organizację NBTC o nazwach Galaxy S20 i Galaxy S20+.

Numery modeli są zgodne z poprzednimi flagowcami. Litera F na końcu jest zwykle używana dla jednostek międzynarodowych, które nie są zablokowane przez przewoźnika. Dodatek DS oznacza Dual-SIM, ale nie wszystkie telefony mają możliwość obsługi dwóch kart jednocześnie.

 

 

Urządzenia są składane przez Samsung Thailand, ale certyfikat mówi, że są produkowane w Korei Południowej. Niestety NBTC nie ujawnia żadnych rzeczywistych specyfikacji, ale spodziewamy się, że zobaczymy Galaxy S20 i Galaxy S20+ z wyświetlaczami Infinity-O, częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz i przeprojektowaną konfigurację kamery.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Znikający Galaxy Fold

Opublikowane przez - 18 października 2019 0
Wygląda na to, że zarówno operatorzy, jak i Samsung nie docenili Polaków. Cena 9 tys. zł mogła odstraszyć niejednego/niejedną. Sęk…

LTE i nowe pakiety danych w Aero2

Opublikowane przez - 15 października 2015 0
Aero2, operator usługi Pakiety Aero, udostępnia technologię LTE w oferowanych pakietach komercyjnych oraz znosi dotychczasowe ograniczenia maksymalnej prędkości pobierania w…