Samsung Galaxy S20, Galaxy S20+ – nazwy potwierdzone oficjalnie

59 0
Samsung wprowadza serię nowych flagowców Galaxy S. Ich nazwa S20 została wreszcie oficjalnie potwierdzona. Dziś dwa telefony o nazwach kodowych SM-G980F/DS i SM-G985F/DS uzyskały certyfikat do użytku w Tajlandii przez lokalną organizację NBTC o nazwach Galaxy S20 i Galaxy S20+.

Numery modeli są zgodne z poprzednimi flagowcami. Litera F na końcu jest zwykle używana dla jednostek międzynarodowych, które nie są zablokowane przez przewoźnika. Dodatek DS oznacza Dual-SIM, ale nie wszystkie telefony mają możliwość obsługi dwóch kart jednocześnie.

 

 

Urządzenia są składane przez Samsung Thailand, ale certyfikat mówi, że są produkowane w Korei Południowej. Niestety NBTC nie ujawnia żadnych rzeczywistych specyfikacji, ale spodziewamy się, że zobaczymy Galaxy S20 i Galaxy S20+ z wyświetlaczami Infinity-O, częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz i przeprojektowaną konfigurację kamery.

Related Post

LG X Power 2 oficjalnie!

Posted by - 24 lutego 2017 0
Koreański producent nie czekał do zaczynających się niebawem targów MWC w Barcelonie i już dziś zaprezentował swój nowy smartfon LG…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *