Samsung Galaxy S20 i Note 20 otrzymują drugą wersję One UI 4 beta

Roman PakotaAutor:
Oprócz wysłania stabilnej aktualizacji One UI 4 do modeli z rodziny S21 w USA, aby rozwiązać niektóre problemy z opóźnieniami, Samsung aktualizuje również starsze modele serii Galaxy S20 i Note 20 o nową wersję One UI 4 – chociaż w tym przypadku wciąż jest w wersji beta.

Druga wersja beta One UI 4 oparta na Androidzie 12 zmierza zatem do Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, Note 20 i Note 20 Ultra, zarówno dla wersji Exynos, jak i Snapdragon tych telefonów.

Oprogramowanie zawiera łatki bezpieczeństwa z grudnia 2021 r. oraz kilka poprawek błędów, takich jak błędy adaptacyjnej częstotliwości odświeżania, błędy ikon szybkiego udostępniania i błędy związane z Clear View Display Cover. Możemy także spodziewać się lepszych szybkości klatek w całym interfejsie użytkownika, a także lepszego wyszukiwania w aplikacji Wiadomości.

Osoby, które zarejestrowały się w wersji beta One UI 4 na swoim urządzeniu z rodziny S20 lub Note 20, powinny wkrótce otrzymać tę wersję bezprzewodowo. Jeśli chcesz przystąpić do programu testów beta, musisz zarejestrować swój telefon w aplikacji Samsung Members w określonych krajach. Wtedy otrzymasz najnowszą wersję beta bezprzewodowo. Miejmy nadzieję, że ten nie wprowadzi żadnych nowych błędów.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane