Samsung Galaxy S6 w sieci Komputronik

570 0

Samsung Galaxy S6 Edge (1)

 

Komputronik wprowadza do swojej oferty najnowszy model smartfona Samsnunga Galaxy S6. Chętni mogą zamawiać go w przedsprzedaży, natomiast do salonów telefon trafi 17 kwietnia.

 Samsung Galaxy S6_biały

Smartfon Samsung Galaxy S6 32GB dostępny będzie w dwóch odmianach: płaskiej
i  zakrzywionej – EDGE. Jego tylna ściana wykonana jest ze szkła Gorilla Glass 4,
a brzegi z delikatnie zaokrąglonego metalu. Zmianą jest szybkość ładowania, która w porównaniu do poprzedników przebiega 1,5 raza szybciej. Ponadto istnieje możliwość ładowania smartfona bez kabla, za pomocą bezprzewodowych podkładek.

 Samsung Galaxy S6_czarny

Galaxy S6 wyposażony jest w 3 GB pamięci RAM oraz ośmiordzeniowy procesor
(4 x 2.1 + 4 x 1.5 GHz), które zapewniają największą szybkość i wydajność, a także 32 GB pamięci wewnętrznej. Długość przekątnej ekranu nie zmieniła się w stosunku do poprzedniego modelu i nadal mierzy 5,1 cala. Zastosowana technologia Super AMOLED i rozdzielczość QUAD HD (2 560 x 1 440) pozwalają w komfortowy sposób korzystać z urządzenia. Ponadto w smartfonie zastosowano ulepszony skaner linii papilarnych, system KNOX, Smart TV z energooszczędnym bluetoothem, który pozwala połączyć się z TV i Smart Manager, pozwalający monitorować stan baterii, przestrzeń danych i wiele innych parametrów. Funkcja Quick Check w szybki sposób umożliwi usunięcie niepotrzebnych plików, co zwiększa wydajność telefonu.

 Samsung Galaxy S6_niebieski

Smartfon Samsung Galaxy S6 32GB dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych, czarnej, białej, złotej i niebieskiej. W sieci Komputronik można go nabyć w cenie 2999 zł. Ten sam model w wersji EDGE kosztuje 3599 zł i również występuje w czterech kolorach, jednak zamiast wersji niebieskiej, telefon dostępny jest w kolorze zielonym.

 Samsung Galaxy S6_złoty

Osoby, które jako pierwsze zamówią najnowsze urządzenie Samsunga i zarejestrują je na stronie producenta, będą mogły odebrać bezprzewodową ładowarkę w prezencie. Oferta ważna jest do 16.04.2015 roku lub do wyczerpania zapasów.

źródło: Komputronik

Related Post

Mikrofon panelowy BEAMFORMING ClearOne

Posted by - 11 sierpnia 2016 0
Wyposażenie sal konferencyjnych, oprócz optymalnej funkcjonalności audio-wizualnej, powinno wpisywać się w ich stylistykę, tworząc jednorodną aranżację. Firma ClearOne, globalny lider…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *