Samsung Galaxy S7 będzie miał slot na karty SD?

165 0

Wyrażę swój osobisty pogląd. Dla mnie, obecny model S6, szczególnie w wersji Edge+ to praktycznie ideał telefonu. Niestety, ma jedną wadę którą trudno jest mi zrozumieć. Otóż wadą tą jest brak możliwości rozszerzenia pamięci o zewnętrzne karty.

s6-settings-screen

Wiem, część z Was powie że przy obecnej epoce przechowywania danych w chmurach, rozszerzanie pamięci jest coraz mniej potrzebne. Jednak dla mnie to nadal istotna kwestia, którą telefon powinien mieć.

Do podobnego wniosku dochodzi mnóstwo użytkowników telefonu, co według doniesień oficjalnego włoskiego blogu Samsunga nie uszło uwadze twórcom kolejnej edycji flagowego modelu. Ma on mieć bowiem ponownie slot na zewnętrzne karty pamięci. Jak mniemam, slot ten będzie znajdował się na boku obudowy, zapewne obok slotu na karty SIM. Trudno bowiem uwierzyć, że z tego powodu Samsung powróciłby do koncepcji zdejmowanej tylnej pokrywy.

Jak jednak będzie, z pewnością dowiemy się niebawem.

Related Post

Cubot Max zaprezentowany!

Posted by - 19 lipca 2016 0
Poznajmy Cubot Max czyli największy smartfon w portfolio chińskiego producenta! Obrodziło nam dzisiaj w „6-calowce”, dopiero co pisaliśmy o ciekawym…

BLIK dostępny w aplikacji Uber

Posted by - 23 września 2022 0
Uber, jedna z największych platform do zamawiania przejazdów w Polsce, umożliwił swoim użytkownikom płatności BLIKIEM. Dzięki temu korzystanie z usług…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *