Samsung Galaxy S7/S7 Edge wciąż świetnie się sprzedają

MobilityAutor:

Po zeszłorocznym fiasku Galaxy Note 7 to Galaxy S7 oraz S7 Edge musiały przejąć rolę flagowego smartfona aż do czasu premiery Galaxy S8. Jak się okazało smartfony z tej roli wywiązały się znakomicie, właśnie opublikowany raport przez firmę Strategy Analytics zdradza, że Samsung sprzedał 55 milionów Galaxy S7/S7 Edge.

Samsung Galaxy S7 Edge
Samsung Galaxy S7 Edge

Jak możemy dalej wyczytać w raporcie, tylko w pierwszym kwartale bieżącego roku koreańskiemu producentowi udało się sprzedać 7,2 miliona Galaxy S7 i S7 Edge. Summa Summarum Samsung sprzedał w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2017 roku 92,8 miliona urządzeń z czego blisko 80 milionów to smartfony. Wynik ten pozwolił producentowi zdobyć 23% udziału w rynku. Historia Samsunga i Galaxy Note 7 pokazują, że najwięksi producenci z branży wychodzą bez szwanku z nawet najbardziej kosztownych wpadek.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Mobility

Mobility

Jako marka istniejemy na rynku od 2001 roku. Swoją obecność podkreślamy przede wszystkim wydawaniem magazynu „Mobility”, który zaledwie po kilku latach został uznany na rynku jako największy i najbardziej popularny miesięcznik o smartfonach i najnowszych technologiach mobilnych.

Powiązane