Samsung Galaxy Tab S6 otrzymuje aktualizację do Androida 11 z One UI 3.1

47 0
Samsung coraz lepiej radzi sobie z wprowadzaniem aktualizacji do swojej gamy urządzeń. Samsung Galaxy Tab S6 z 2019 roku, który pierwotnie miał otrzymać system Android 11 w maju, jest już zajęty pobieraniem nowego oprogramowania.

Wdrożenie nie jest jeszcze dostępne na skalę światową, obecnie ogranicza się do modelu tabletu LTE sprzedawanego w Niemczech. Jeśli jednak posiadasz jedną z nich, wkrótce zostaniesz powiadomiony o dostępnej dla Ciebie nowej kompilacji: T865XXU4CUB7. Ten plik o wadze 2,2 GB zapewni dostęp do systemu Android 11 z najnowszym One UI 3.1 firmy Samsung, a także z poziomem poprawek zabezpieczeń z marca 2021 r.

Oznacza to, że zbliża się podobna aktualizacja dla karty S6 obsługującej tylko Wi-Fi i w nadchodzących dniach i tygodniach obie powinny rozprzestrzenić się również na inne kraje. Nawet jeśli dotarcie do wszystkich możliwych modeli S6 zajmie trochę czasu, jest jeszcze wcześnie w porównaniu z początkowymi planami Samsunga.

Galaxy Tab S6 Lite miał również zostać zaszczycony aktualizacją Androida 11 w maju, a teraz zastanawiamy się, czy ten model może dołączyć do Tab S6, mając szczęście, że dostanie nowe oprogramowanie wcześniej. Damy Ci znać, jeśli dowiemy się czegoś na ten temat.

Related Post

Oferta komórkowa od UPC

Posted by - 17 lipca 2019 0
O tym, że przyszłość operatorów to usługi konwergentne wiadomo nie od dziś. Dotyczy to zarówno operatorów komórkowych jak i telewizji…

Znikający Galaxy Fold

Posted by - 18 października 2019 0
Wygląda na to, że zarówno operatorzy, jak i Samsung nie docenili Polaków. Cena 9 tys. zł mogła odstraszyć niejednego/niejedną. Sęk…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *