Samsung Galaxy Tab S6 otrzymuje aktualizację One UI 2.5

Roman PakotaAutor:
Samsung wypuścił One UI 2.5 dla linii Galaxy Note10 i S10 w zeszłym tygodniu, a teraz to Galaxy Tab S6 dostaje posmak najnowszej niestandardowej skórki Samsunga na Androida.

Aktualizacja One UI 2.5 zawiera poprawkę zabezpieczeń Androida z września 2020 r. Obejmuje Edge Panel, Voice Recorder, AR Zone, ulepszone Multi-Window i Wireless DeX. Ta ostatnia umożliwia uruchomienie DeX na kompatybilnych telewizorach bez kabla.

Ponadto nowa kompilacja umożliwia użytkownikom żądanie hasła do sieci Wi-Fi z pobliskiego urządzenia, które jest już połączone z tą siecią. Co więcej, zobaczysz również jakość połączenia Wi-Fi, które będzie oznaczone jako bardzo szybkie, szybkie, normalne lub wolne, pod warunkiem, że router obsługuje tę funkcję.

Aktualizacja One UI 2.5 jest obecnie rozprowadzana w Niemczech zarówno dla modeli Wi-Fi, jak i LTE, o numerach wersji oprogramowania układowego T860XXU3BTI2 i T865XXU4BTI1.

Aktualizacja powinna dotrzeć do wszystkich telefonów za tydzień lub dwa. Ci, którzy nie mogą się doczekać, aż powiadomienie o aktualizacji pojawi się na tablecie, mogą przejść do menu Ustawienia> Aktualizacje oprogramowania, aby sprawdzić je ręcznie.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane