Samsung Galaxy Z Flip3 dostanie limitowaną edycję Thoma Browne

W zeszłym roku edycja Galaxy Z Flip Thom Browne szybko się wyprzedała, popularna okazała się również edycja Z Fold2 Thom Browne. Były one dostępne w bardzo ograniczonej liczbie. Samsung wyprodukował tylko 5000 sztuk dla Korei Południowej, ale otrzymał 230 000 rejestracji od osób, które chciały kupić Z Fold2 dostosowany przez projektanta. Są to więc przedmioty prestiżowe, które mają na celu wywołanie szumu wokół produktu, a nie znaczne zwiększenie liczby sprzedaży.

W tym roku Samsung wyprodukuje nową limitowaną edycję – Samsung Galaxy Z Flip3 Thom Browne, według LetsGoDigital. Samsung produkuje tylko jedną generację (tj. Z Flip, ale bez Z Fold i Z Fold2, ale bez Z Flip 5G), co oznacza, że ​​wydanie Z Fold3 Thom Browne jest mało prawdopodobne.

Projekty Thoma Browne’a są dość spójne z matową szarą farbą i charakterystycznym trójkolorowym paskiem, więc powinno to być dość dokładne odwzorowanie. Giuseppe Spinelli, aka Snoreyn, wziął modele 3D Z Flip3 jako podstawę i stworzył makietę nadchodzącego projektu.

W tym roku wyświetlacz zewnętrzny będzie większy – dwuwierszowy wyświetlacz o przekątnej 1,1 cala – i wszystko wskazuje na to, że będzie pokryty czarnym szkłem, co tworzy dwukolorowy design. Prawdopodobnie zostanie to zachowane w wydaniu Thoma Browne’a. Nawiasem mówiąc, pojawiły się pewne oczekiwania, że ​​zewnętrzny wyświetlacz będzie miał funkcjonalność Always On, ale zgodnie z najnowszą plotką tak nie jest.

Niektóre dodatkowe specyfikacje obejmują chipset Snapdragon 870 (z mocniejszym 888 trafiającym do Z Fold3), 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej, One UI 3.1 z obsługą DeX, akumulator 3273 mAh i przewodowy 15 W oraz bezprzewodowy 9 W ładowanie. Jeśli chodzi o aparaty, wygląda na to, że konfiguracja 12+12 MP z obiektywem szeroko i ultraszerokokątnym zostanie zachowana z tyłu, podobnie jak kamera do selfie 10 MP.

Edycje Thom Browne są dostarczane ze spersonalizowanym smartwatchem i słuchawkami. W tym roku oznacza to Galaxy Watch4 (lub Watch4 Classic) i Galaxy Buds2. Smartwatch zwykle ma niestandardową opaskę na nadgarstek, podczas gdy słuchawki zwykle otrzymują niestandardowe malowanie do etui ładującego.

Edycja Z Flip Thom Browne została sprzedana za 2480 USD, czyli więcej niż koszt zwykłego telefonu, smartwatcha i słuchawek.

Z Flip3 może być nawet o 20% tańszy od obecnego modelu (częściowo przez rezygnację z chipsetu z najwyższej półki), podczas gdy Watch4 Classic będzie kosztował tyle samo. Buds2 mogą być droższe niż Buds+, które mają zastąpić.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

INEA podsumowuje miniony rok

Opublikowane przez - 5 lutego 2019 0
Początek nowego roku to zazwyczaj okres podsumowań. Tak też uczynił poznański operator telekomunikacyjny i kablowy INEA. Zmiany były dość poważne…