Samsung Gear S3 poznamy 31 sierpnia

MobilityNewsAutor:

Nie jest już żadną tajemnicą, że Samsung od jakiegoś czasu pracuje nad następcą Samsung Gear 2. Koreański rpoducenta zapowiedzał dzisiaj, że wszystkiego o Gear S3 dowiemy się 31 sierpnia.

samsung gears3

Dzięki wiadomości na twitterze wiemy już, że Samsung Gear S3 zostanie zaprezentowany 31 sierpnia w Berlinie.

Co na razie wiemy o kolejnej generacji inteligentnego zegarka od Samsunga? Według licznych źródeł pod względem wyglądu nowy zegarek ma nie odbiegać zbytnio od tego co oferował nam Gear S2. Najprawdopodobniej producent po raz kolejny zdecyduje się na zaokrąglony wyświetlacz AMOLED.

Co ciekawe Samsung Gear S3 ma się pojawić w kilku wersjach: Gear S3 Classic, Gear S3 Frontier oraz Gear S3 Explorer. Choć na razie nie wiadomo czym mają się od siebie różnić to po nazwach możemy śmiało założyć, że będą one dedykowane dla konkretnych grup odbiorców. Nazwy Frontier czy Explorer wydają się dodatkowo potwierdzać przecieki o tym, że Gear S3 spodoba się najbardziej osobom aktywnym, a to dzięki wbudowanemu wysokościomierzowi, barometrowi czy zintegrowanej antenie GPS.

Póki co pozostaje nam czekać do końca miesiąca z nadzieją, że Samsung zaoferuje nam naprawdę ciekawy (i wart swojej ceny) gadżet.

Źródło: gsmarena.com

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane