Samsung glamour

162 0

Przy okazji premiery najnowszych modeli smartfonów Samsung Galaxy – modeli S6 i S6 Edge, zaprezentowana została bogata kolekcja akcesoriów zaprojektowanych przez znane marki ze świata mody. Samsung kontynuuje wyjątkową współpracę z Montblanc. Ma ona na celu łączyć tradycję luksusu i kunszt rzemieślniczy włoskiej marki z innowacjami technologicznymi produktów Samsung Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. W jej wyniku powstała kolekcją skórzanych obudów i etui z klapką zaprojektowanych w zakładzie Montblanc we Włoszech.

art_04

Współpraca Samsung i Swarovski trwa od lat. Znana i ceniona marka tworzyła już dla Samsung między innymi różnorodne obudowy, wisiorki i spinki dedykowane produktom takim jak Galaxy S5 i Gear Fit. Tym razem Swarovski stworzył serię ekskluzywnych obudów ochronnych wysadzanych kryształkami, które odbijają różne odcienie szkła montowanego w modelach Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge.

brand_acc._swarovski

Najnowsze smartfony Samsung można też „ubrać” między innymi w akcesoria zaprojektowane przez Burton – kultową markę tworząca akcesoria do snowbordingu czy Rebecce Minkoff. Znana projektantka luksusowej odzieży i dodatk stworzyła zabawną, nieco awangardową obudowę ochronną z motywem kwiatowym i skórzane etui, których stylistyka płynnie wzbogaca smartfony GALAXY S6 i GALAXY S6 Edge.

Źródło: Samsung

brand_acc._romero_britto

brand_acc._rebeccaminkoff_03

brand_acc._rebeccaminkoff_02

brand_acc._rebeccaminkoff_01

art_06

 

Related Post

Już za tydzień poznamy Meizu M5s

Posted by - 8 lutego 2017 0
Chiński producent rozpoczął rozsyłanie zaproszeń do przedstawicieli prasy na konferencję, która odbędzie się już za tydzień, dokładnie 15 lutego. Gwiazdą…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *