Samsung kończy z serią Galaxy J

Samsung poinformował, że kończy z serią niskobudżetowych smartfonów – Galaxy J. Sympatycy urządzeń koreańskiego producenta poszukujący nieco tańszych smartfonów powinni teraz skupić swój wzrok na serii Galaxy A.

Samsung zamierza nieco uporządkować swoje portfolio, tak aby odbiorcy nie czuli się zagubieni w natłoku licznych serii. Producent wydał w tym roku już kilka ciekawych smartfonów z serii Galaxy A, a kolejne zostaną zaprezentowane już jutro. To właśnie ta linia produktów poniekąd zastąpi Galaxy J. W jej skład wchodzą m.in. Galaxy A20, A30 oraz A50, ten ostatni zdążył zresztą już trafić do Polski.

Dzisiejsze wieści nie są wielkim zaskoczeniem, seria Galaxy J już od dłuższego czasu nie radziła sobie na rynku najlepiej, przegrywając w swoim segmencie cenowym z rywalami z Chin. Co więcej, nie wpisywały się one w nową politykę Samsunga, która zakłada, że nawet do nisko i średniobudżetowych urządzeń mają trafiać najnowsze rozwiązania technologiczne firmy. Idealnym tego przykłądem jest wspomniany już Galaxy A20, którego w przeliczeniu na złotówki wyceniono na nieco ponad 800 złotych. W tej cenie otrzymujemy m.in.: 6,4-calowy wyświetlacz typu Infinity-V, podwójny aparat główny oraz akumulator o pojemności 4000 mAh.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Koniec z VAT na elektronikę

Opublikowane przez - 6 sierpnia 2019 0
Od 1 września br. przedsiębiorcy, którzy w sieci handlują elektroniką nie przekraczając 200 tys. zł rocznego obrotu, stracą zwolnienie podmiotowe…