Samsung opracuje składane wyświetlacze dla Google, Oppo i Xiaomi

Nowy raport The Elec powtarza za poprzednim raportem z grudnia, że vivo, Oppo, Xiaomi i Google pracują nad składanymi telefonami. Dzisiejszy raport nie wspomina o vivo, ale zaznacza, że ​​Samsung opracowuje składane wyświetlacze dla Oppo, Xiaomi i Google. Nowy raport zawiera szczegółowe informacje na temat składanego wyświetlacza każdego producenta OEM i jego przypuszczalnych rozmiarów.

Począwszy od Oppo, omawiany wyświetlacz ma otwierać się od góry do dołu, co oznacza, że ​​urządzenie będzie miało obudowę z klapką. Ekran zewnętrzny będzie miał od 1,5 do 2 cali, więc po rozłożeniu wyświetlacz będzie długi i wysoki. Podczas gdy Oppo współpracowało z BOE i Visionox nad składanym na zewnątrz 7,7-calowym prototypem, chiński producent OEM będzie współpracował wyłącznie z Samsungiem dla tego urządzenia.

Xiaomi przechodzi z wyświetlacza składanego do składanego na zewnątrz. 7,92-calowy ekran w swoim prototypie został opracowany przez Visionox, ale dla tego wyświetlacza – który może mieć 8,02 cala – Xiaomi będzie współpracować z Samsungiem i CSOT. Dla porównania, CSOT i BOE opracowały składany wyświetlacz dla Motoroli Razr 2019. Składany Xiaomi będzie miał najwyraźniej zewnętrzny wyświetlacz o przekątnej 6,38 cala.

Wreszcie, chociaż nie podano zbyt wielu informacji na temat urządzenia Google, w raporcie wspomniano, że Samsung opracowuje ekran OLED także dla Google. Taki wyświetlacz miałby ok. 7,6 cala wielkości.

Nawet jeśli to tylko plotki, intrygujące jest zainteresowanie składanymi urządzeniami od producentów OEM. Samsung jest obecnie liderem, jeśli chodzi o składane telefony. Firma ma zaprezentować w tym roku trzy nowe składane smartfony, w tym tańszy model Z Flip.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Aktualizacja systemu Navitel.Monitoring

Opublikowane przez - 27 sierpnia 2015 0
Navitel wydał aktualizację dla inteligentnego, wielofunkcyjnego systemu monitoringu flotowego Navitel.Monitoring. Działająca w czasie rzeczywistym oparta o webowy interfejs chmurowa wersja Navitel.Monitoring…

Lider sprzedaży – czuli Lumia 550

Opublikowane przez - 8 października 2015 0
Od zawsze wiadomo, że najlepiej sprzedającymi się rzeczami są te przystępne cenowo. Dlatego z wczoraj zaprezentowanych urządzeń największy sukces sprzedażowy,…