Samsung sam wyprodukuje chipsety Snapdragon 875

Qualcomm zamierza w grudniu zaprezentować swój kolejny flagowy chipset i prawdopodobnie będzie to Snapdragon 875. Według raportów z Korei Południowej, Samsung Semiconductor Company zdołał zaoferować lepszą ofertę niż TSMC i wyprodukuje całą partię chipsetów dla flagowych telefonów z przyszłego roku.

Samsung Semiconductor Company to oddział firmy Samsung Electronics i największy producent półprzewodników w ciągu ostatnich 20 lat. Najnowsza umowa pomoże koreańskiemu gigantowi wzmocnić tę pozycję, a według doniesień umowa dotyczy wszystkich chipów Snapdragon 875, co będzie kosztować Qualcomm od około 850 milionów do 1 miliarda dolarów.

Firma produkująca chipy z San Diego miała przemówienie podczas IFA 2020 na początku tego miesiąca, gdzie wielu właścicieli smartfonów pojawiło się na scenie, aby przysięgać wierność chipsetom Snapdragon. Wśród nich są Oppo i Xiaomi i spodziewamy się, że następny flagowiec Mi pojawi się ze Snapdragonem 875 już w marcu.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Wyniki Play za 2019 r.

Opublikowane przez - 27 lutego 2020 0
Kolejny z operatorów komórkowych podał wyniki za miniony rok. W przypadku Play jest się czym pochwalić. Operator osiągnął w 2019…

Nowe kupowanie z nowym goodie

Opublikowane przez - 1 lipca 2020 0
Aplikacja zakupowa goodie, pobrana dotychczas już ponad 1,7 mln razy, została przygotowana w zupełnie nowej odsłonie. Spersonalizowana aplikacja daje więcej…