Samsung wkrótce udostępni One UI 2.0 beta na Androida 10

Roman PakotaAutor:
Zgodnie z oczekiwaniami, Samsung przygotowuje się do wydania One UI 2.0 beta na Androida 10. Firma zapowiadała, że wkrótce OneUI 2.0 beta pojawi się w ofercie Galaxy S10 w poście na oficjalnym forum społeczności w Korei Południowej. Udział w wersji beta będzie początkowo wyłączny dla użytkowników z Korei Południowej, a następnie zostanie rozszerzony na inne regiony.

Z plakatu wynika, że Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+ będą pierwszymi modelami, które otrzymają nowe oprogramowanie. Istnieją informacje, że z czasem do programu dołączy również Galaxy S10 5G.

 

 

Ci, którzy chcą przetestować nowy interfejs One UI 2.0, będą musieli zarejestrować się za pośrednictwem aplikacji Samsung Members. Podobnie jak w przypadku poprzednich wersji, liczba miejsc będzie ograniczona. Po rejestracji otrzymasz aktualizację OTA z nowym oprogramowaniem. OneUI 2.0 wprowadzi wszystkie nowe funkcje Androida 10, takie jak ulepszone opcje prywatności, podpisy na żywo, nowy pasek nawigacyjny oraz inne ulepszenia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

6 lat nju mobile

Opublikowane przez - 27 kwietnia 2019 0
Należąca do Orange marka nju mobile obchodzi sześciolecie swojego istnienia. Zdobyła na tyle dużą popularność, że potrafi się pojawiać w…