Samsung zachęca do kupna Galaxy Note9 specjalnymi ofertami

Galaxy Note9, najnowszy flagowiec Samsunga, po zakończeniu okresu przedsprzedaży jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Jak często ostatnio bywa, Samsung zachęca do kupna nietaniego w końcu modelu dodatkowymi ofertami. I tak klienci zainteresowani Galaxy Note9 z 512 GB będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty odkupu i zyskać nawet 800 zł za stary smartfon, a także z rozszerzonych możliwości ochrony w ramach pakietu usług Guard Note9. Promocja trwa do 30 września.

Podstawowy wariant Galaxy Note9 ma 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej i został wyceniony na 4299 zł, jest też wersja z 8 GB RAM i 512 GB przestrzeni na dane. Aby stać się jej posiadaczem, trzeba wyciągnąć z portfela 5399 zł. Smartfon można kupić w sklepach Samsung Brand Stores, salonach operatorów komórkowych oraz w sklepach partnerów handlowych Samsunga.

Model z 512 GB wbudowanej pamięci jest objęty specjalną promocją, w ramach której klienci, którzy zdecydują się odsprzedać stary smartfon, otrzymają kod promocyjny o gwarantowanej wartości 800 zł, jeśli odsprzedawany telefon będzie urządzeniem z serii Note lub 400 zł, w przypadku innych smartfonów. W obu przypadkach kod promocyjny podnosi cenę odsprzedawanego urządzenia, a gwarantowana kwota jest niezależna od jego stanu.

 

Nabywcy modelu z 512 GB pamięci, po uprzedniej rejestracji w programie Guard Note9, będą mogli skorzystać również z jednorazowej naprawy pogwarancyjnej w okresie 12 miesięcy w postaci naprawy zbitego ekranu (niezależnie od okoliczności zbicia). Oferta promocyjna trwa od 24 sierpnia do 30 września.

galaxy note 9

Samsung Galaxy Note9 ma 6,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2960 x 1440 pikseli. Sercem smartfonu jest procesor Samsung Exynos 9810. Smartfon ootrzymał podwójny aparat główny, w którego skład wchodzą matryce: 12 Mpix z f/1,5-2,4 oraz 12 Mpix z f/2,4 (pełniąca funkcję teleobiektywu), obydwie z OIS oraz autofokusem. Aparat główny umożliwia również nagrywanie filmów w trybie Super Slo-Mo. Na przednim panelu znajdziemy aparat 8 Mpix (f/1.7).

Note 9 może się również pochwalić największą baterią w historii serii, jej pojemność to aż 4000 mAh.

Piórka S-Pen były zawsze wyróżnikami serii Note. Rysik w Galaxy Note9 korzysta z łączności Bluetooth i może służyć jako bezprzewodowy kontroler, który umożliwi m.in. robienie efektownych selfie. Co więcej, aby naładować rysik, wystarczy z powrotem umieścić go w smartfonie. Urządzenia do pełna naładujemy w zaledwie 30-40 sekund i pozwoli nam to na około 30 minut pracy.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Limitowana edycja OnePlus 7 Pro

Opublikowane przez - 25 czerwca 2019 0
Limitowana edycja OnePlus 7 Pro w migdałowym kolorze dotarła nareszcie do Europy, po uruchomieniu sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Chinach i…

Polacy polubili e-zakupy

Opublikowane przez - 17 lipca 2020 0
W tym roku wydatki internetowe Polaków mają wzrosnąć o ponad 30%, co jest najlepszym wynikiem w Europie – informuje dzisiejsza…