Sea of Thieves ze zwiastunem premierowym!

“Sea of Thieves” od Studia Rare już jutro zadebiutuje na rynku. W świat pirackiej przygody, na premierowym zwiastunie, wprowadzi nas Sean “Samwise Gamgee” Astin.

Sean Astin to aktor, który wcielił się w postać Sam’a Gamgee’ego w ekranizacji “Władcy Pierścieni” w reżyserii Petera Jacksona. Tym razem aktor oprowadza nas po wyjątkowym pirackim muzeum i zachęca do wzięcia udziału w pirackiej przygodzie.

Twórcy gry postanowili również zażartować ze wszystkich gier, które otrzymują tzw. day-one patch, czyli obowiązkowe aktualizacje dostępne w dniu premiery gry. Już jutro wśród dostępnych przedmiotów znajdziecie opaskę o nazwie “Day One Patch”, a pod nią, krótki opis: “Wiadomość w butelce wyrzucanej na brzeg od Jolly Jefabell. Twórcy przepasek na oko czytali to i powiedzieli “aye”. Warto tu dodać, że w języku angielskim opaska na oko to “eye patch”, czyli podobnie jak aktualizacja – “patch”.

Rare jest pewne swego i zapowiada nam najlepszą piracką przygodę w historii gier. Czy tak będzie w rzeczywistości? O tym przekonamy się już w najbliższych dniach.

Sea of Thieves

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Ambitne plany Huawei

Opublikowane przez - 4 maja 2016 0
Chiński koncern zbuduje sieć własnych salonów serwisowych w Polsce, zamierza także utworzyć showroomy w największych miastach. Huawei otworzył dotąd 3…