sekiro shadows die twice

Sekiro Shadows Die Twice na nowym materiale wideo

Sekiro Shadows Die Twice – nadchodząca produkcja studia From Software (seria Dark Souls, Bloodborne), otrzymała właśnie najnowszy materiał z rozgrywką.

Redakcja serwisu Game Informer podzieliła się krótkim materiałem wideo, na którym możemy podziwiać grę w akcji. Jak przystało na produkcję od From Software nie zabrakło brutalnych i wymagających starć oraz eksploracji.

Sekiro Shadows Die Twice będzie w dużej mierze bazować na rozwiązaniach znanych z poprzednich gier From Software, nie zabraknie jednak kilku nowości.

Jak zdradził reżyser gry – Hidetaka Miyazaki, zmianie ulegnie sposób narracji, którym tym razem będzie łatwiejszy w odbiorze i bardziej czytelny. Rewolucyjny może się również okazać nowy sposób przemieszczania się po lokacjach. Bohater gry otrzyma bowiem specjalną linkę z hakiem, dzięki której będzie mógł się dostać do wysoko położonych punktów i stamtąd planować swoje dalsze działania.

Sekiro Shadows Die Twice zadebiutuje 22 marca na PC-tach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane