sekiro from software

Sekiro: Shadows Die Twice na premierowym zwiastunie, zapowiada się hit

Już w przyszłym tygodniu, dokładnie 22 marca, wszyscy sympatycy twórczości studia From Software (Dark Souls, Bloodborne) będą mogli spróbować swoich sił w najnowszej produkcji Japończyków – Sekiro: Shadows Die Twice. Z tej okazji przygotowano dla nas zwiastun premierowy.

Krótki materiał wprowadza nas w meandry fabuły, jak również prezentuje nam kluczowe dla produkcji elementy rozgrywki. Sekiro: Shadows Die Twice bowiem oprócz wyśrubowanego poziomu trudności (znanego z poprzednich gier From Software) czy starć z bossami zaoferuje nam sporo nowości. W trakcie gry doświadczymy m.in. nowego systemu walki oraz rozwoju postaci stworzonych specjalnie z myślą o Sekiro. Ciekawie zapowiada się również zdolność, która pozwoli nam powrócić do żywych po otrzymaniu śmiertelnego ataku. Choć brzmi to jako znacznie ułatwienie, to twórcy podkreślają, że zadbali o odpowiedni balans tej zdolności. Co więcej, zbyt częste jej stosowanie będzie wpływać na cały otaczający nas świat.

Sekiro: Shadows Die Twice będzie dostępne na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Galileo rozpoczyna działalność

Opublikowane przez - 15 grudnia 2016 0
Po blisko 17 latach przygotowań i prac rusza europejski system nawigacji satelitarnej Galileo, który jest odpowiedzią “starego kontynentu” na amerykański…