Shield Android TV – nowa wersja pojawi się na targach CES

MobilityNewsAutor:

Pomału zbliżamy się do targów Consumer Electronics Show 2017, na których poznamy prawdopodobnie nową odsłonę Nvidia Shield Android TV.

shield-android-tv

Nvidia Shield Android TV choć bez wątpienia jest ciekawym urządzeniem to nie spełniło pokładanych w nim nadziei. Według najnowszych informacji na targach CES ma pojawić się nowa odsłona urządzenia. Co ciekawe większa część specyfikacji ma pozostać bez zmian, usprawnień ma doczekać się moduł Wi-Fi oraz Bluetooth, tak aby zapewnić lepszą i stabilniejszą komunikację. Zmian ma się doczekać również kontroler, który ma cechować się znacznie smuklejszą budową.

Wszystkie te informacje są z pewnością niemałym zaskoczeniem, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że jeszcze w sierpniu tego roku Nvidia oficjalnie poinformowała, że projekt Shield 2 został anulowany z powodów biznesowych. Wydawało się wtedy, że producent “pogrzebał” całą rodzinę produktów Shield, jak jednak widać Nvidia wciąż wierzy w Android TV.

źródło: phonearena.com

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Goclever Henry Phone dla seniorów

Opublikowane przez - 15 października 2015 0
Goclever zaprezentował telefon Henry Phone z dużym wyświetlaczem, widocznymi przyciskami oraz wydajną baterią. Rozwiązanie dedykowane jest seniorom, którzy chcą komunikować się z…