Składany smartfon Samsunga zadebiutuje jeszcze w tym roku!

Coraz więcej wskazuje na to, że pierwszym producentem, który zaprezentuje nam finalną wersję składanego smartfonu będzie Samsung. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to koreański producent zaprezentuje nam urządzenie jeszcze w tym roku.

Szef działu mobilnego Samsunga – DJ Koh, potwierdził w jednym z ostatnich wywiadów, że jego firma zamierza zaprezentować pierwszy składany smartfon jeszcze w tym roku. Choć dokładna data nie padła, to DJ Koh zasugerował, że coś ciekawego może wydarzyć się podczas konferencji “Samsung Developers Conference 2018”, która odbędzie się w dniach 7-8 listopada w San Franciso. Co więcej, lider Samsunga zdradził, że smartfon otrzyma dodatkowe funkcje w klasycznej, nie złożonej formie, po to, aby zachęcić do kupna technologicznych konserwatystów.

Składane smartfony zapowiadają się na nowy trend w branży. Na czele stawki wydają się być na razie: Samsung i Huawei, które są najbliżej zaprezentowania swoich urządzeń. Możemy być jednak pewni, że w razie ich sukcesu pojawią się kolejni producenci zainteresowani nowym trendem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Walentynki w Orange

Opublikowane przez - 11 lutego 2016 0
Z okazji nadchodzących walentynek Orange przygotował zestaw składający się z dwóch smartfonów Samsung Galaxy Grand Prime i Orange Dive 70.…