Słuchawki z mikrofonem TDK dla użytkowników smartfonów

176 0

Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży słuchawki skierowane do użytkowników smartfonów. Wbudowany pilot oraz mikrofon znacznie ułatwiają prowadzenie rozmów telefonicznych. Dzięki składanej konstrukcji słuchawki zapewniają komfort użytkowania i wygodny transport podczas podróży.

Słuchawki do smartfona TDK Life on Record ST560s umożliwiają pełną kontrolę nad połączeniami telefonicznymi i dźwiękiem w urządzeniach takich jak iPhone czy Samsung. Dzięki mikrofonowi można rozmawiać z przyjaciółmi i znajomymi bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni.

TDK Lor ST560s a

Dzięki dołączonemu pilotowi użytkownik może w łatwy sposób zarządzać kontrolerem dźwięku. Jednym przyciskiem przełącza się z trybu rozmowy telefonicznej do funkcji audio. W ten oto sposób można również odtwarzać, wstrzymywać, pomijać i przewijać piosenki bez konieczności użycia smartfona.

Słuchawki TDK Life on Record zostały uzbrojone w 40 mm przetworniki z magnesami neodymowymi. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się muzyką o mocnym, naturalnym brzmieniu i wyraźnie słyszalnych niskich tonach.

TDK Lor ST560s b

Regulowana konstrukcja pałąka umożliwia dopasowanie słuchawek do kształtu i wielkości głowy. Dzięki miękkiemu wykończeniu nauszników, słuchawki nie powodują uczucia dyskomfortu nawet podczas wielu godzin użytkowania. Materiał z którego wykonano wyściółkę skutecznie minimalizuje wpływ hałasu z otoczenia. Odłączany przewód o długości 1,2 m oraz składana konstrukcja to wygodne rozwiązania dla użytkowników mobilnych urządzeń.

TDK Lor ST560s c

Cenę detaliczną produktu ustalono na poziomie 99 zł. Słuchawki dostępne są w kolorze czarnym i białym.

Dane techniczne:

– Typ wtyku: pozłacany, 3,5 mm
– Wielkość głośnika: 40 mm
– Typ głośnika: dynamiczny
– Pasmo przenoszenia: 20 – 20,000 Hz
– Czułość przy częstotliwości 1 kHz: 96dB +/-3dB
– Impedancja wejściowa: 32 omy
– Długość przewodu: 1,2 m / 4 stopy

W komplecie:

– Słuchawki nauszne ST560s
– Kabel z wbudowanym mikrofonem i przyciskami zdalnego sterowania

Źródło: Informacja prasowa

TDK Lor ST560s d

TDK Lor ST560s e

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *