Smartfon dla graczy – Xiaomi Black Shark 2 w produkcji

Pierwszy gamingowy smartfon chińskiego producenta zadebiutował w kwietniu bieżącego roku. Okazuje się, że Xiaomi nie ma zamiaru kończyć swojej nowej serii po zaledwie jednym urządzeniu. Możliwe, że jeszcze w tym roku przywitamy Black Shark 2, bowiem smartfon trafił właśnie do bazy danych TENNA.

Niestety, póki co, otrzymaliśmy jedynie zdjęcia urządzenia oraz szczątkowe informacje na temat jego specyfikacji. Wpis w TENNA zdradza, że Black Shark 2 będzie urządzeniem o rozmiarach – 160 x 75.26 x 8.7 mm, z 5,99-calowy ekranem oraz akumulatorem o pojemności 4000 mAh.

Różnice pojawią się również w designie urządzenia. Jeśli porównamy nowy model z pierwowzorem to zauważymy, że obiektywy aparatów zostały przeniesione na środek tylnego panelu i ustawione pionowo. Dodatkowo pojawia się również czytnik linii papilarnych umieszczony tuż pod aparatami.

Pojawiają się spekulacje, że nowy smartfon Black Shark nie musi być koniecznie następcą zaprezentowanego w kwietniu modelu. Możliwe, że Xiaomi wraz ze swoją submarką szykują dla nas nieco okrojoną wersję gamingowego smartfonu, który będzie mógł jeszcze skuteczniej radzić sobie na rynku dzięki obniżonej cenie.

Z całą pewnością już wkrótce otrzymamy kolejne informacje na temat nowego smartfonu Black Shark.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Polski elektryk coraz bliżej

Opublikowane przez - 19 listopada 2020 0
Izera, czyli polski samochód elektryczny zmierza do produkcji, a jeszcze przed świętami czeka nas niespodzianka – informuje Business Insider. Powstał…