Smartfon Mobility 5.0 – czystość obrazu w eleganckim opakowaniu

144 0

Mobility – polska marka telefonów komórkowych, przedstawia swój pierwszy smartfon o przekątnej 5 cala – Mobility 5.0. Dzięki ekranowi IPS oraz czterordzeniowemu procesorowi można do woli grać w gry 3D oraz oglądać zdjęcia i filmy w jakości HD.

Najnowsze badania pokazują, że Polacy pokochali smartfony z pięciocalowym ekranem. Podążając za trendami, Mobility, wprowadził model właśnie o przekątnej 5 cali. Ekran IPS pozwala na oglądanie zdjęć i filmów pod różnymi kątami patrzenia.

Telefon Mobility

Mobility 5.0 napędzany jest czterordzeniowym procesorem o taktowaniu zegara 2,2 GHz, który pozwala na sprawne działanie aplikacji, a także granie w gry zainstalowane w smartfonie. Na tym modelu zostanie preinstalowana aplikacja Mobility aps, dzięki której użytkownik będzie mógł pobierać bezpłatnie najnowszy numer magazynu Mobility, czy korzystać z informacji, testów znajdujących się na blogmobility.pl.

Wbudowana pamięć wewnętrzna 2GB, może zostać rozbudowana o dodatkowe 32GB za pomocą karty Micro SD. Smartfon posiada wejście na 2 karty SIM, dzięki czemu można korzystać z 2 numerów – prywatnego i służbowego w jednym urządzeniu.

Telefony dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej.

Sugerowana cena detaliczna: 499 zł

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *