Nowa oferta Heyah to cztery proste pakiety Smart, których podstawowym elementem są duże paczki danych: od 1 do 5 GB. Nie ma też ograniczeń w kontaktach z bliskimi, skoro rozmowy do wszystkich sieci komórkowych nie mogą kosztować więcej niż 29,99 zł miesięcznie, nielimitowane wiadomości SMS i MMS są wliczone już od taryfy M za 14,99 zł, a dodatkowo w taryfach Smart L (19,99 zł) i Smart XL (29,99 zł) dostęp do Facebooka i Facebook Messengera nie obciąża dostępnego pakietu danych.

pakiety

Minuta połączenia w nowej Heyah to 29 gr, zaś w najniższym pakiecie Smart S SMS-y do wszystkich sieci kosztują 14 gr. MMS-y to 28 gr/100kb w prepaid i 18 gr/100kb w postpaid.

W nowej ofercie Heyah to użytkownik decyduje, jaka forma płatności jest dla niego wygodniejsza – wersja na kartę czy wariant abonamentowy. W obu z nich zyskuje bowiem dostęp do tych samych pakietów. Może samemu regulować, kiedy i jaką kwotą doładowuje swoje konto lub zapomnieć o doładowaniach i wybrać comiesięczną fakturę. Może też w każdej chwili przejść z karty na wariant abonamentowy, a jak ma abonament, to może w każdej chwili z niego zrezygnować. Po rozwiązaniu umowy może dalej korzystać z numeru w ofercie na kartę, z zawsze ważnym kontem i bez umowy. Pakiety Smart w Heyah na kartę odnawiają się automatycznie co 30 dni. Wystarczy więc zapewnić środki na pobranie opłaty za dany pakiet.

Użytkownicy nowych pakietów Smart w Heyah na kartę mogą teraz pełnymi garściami czerpać z życia i Internetu w najlepszej sieci 4G LTE, bo nawet po wykorzystaniu pakietu w taryfie można dokupić nieograniczoną ilość dodatkowych pakietów Internetu (250 MB za 6 zł, 1 GB za 10 zł, 3 GB za 20 zł, a nawet 6 GB za 30 zł), w dowolnej konfiguracji, które się sumują i zachowują ważność do końca cyklu rozliczeniowego pakietu Smart.

Wybierając Heyah w opcji abonamentowej nie trzeba nawet pamiętać o kończącym się limicie danych, ponieważ dzięki trzem dodatkowym pakietom po 1 GB (każdy za 10 zł) można mieć do 8 GB danych do wykorzystania w miesiącu. Ale Internet to nie wszystko.

Wszyscy lubiący rozmawiać mogą też skorzystać dodatkowych pakietów na połączenia:

abonament

Z kolei na użytkowników ceniących wolność i lubiących podróżować czekają także pakiety roamingu Travel&Surf UE do wykorzystania we wszystkich krajach Unii Europejskiej:

 roaming

Nowe taryfy Heyah są dostępne zarówno dla przenoszących numer, nowych, jak i obecnych użytkowników.

źródło: T-Mobile