Smartwatch Fossil Q Control Gen 3 Sport debiutuje na rynku

Do portfolio marki Fossil dołącza dzisiaj smartwatch Q Control Gen 3 Sport – działający pod kontrolą systemu Android Wear 2.0.

Za wydajność smartwatcha Q Control odpowiadają: procesor Qualcomm Snapdragon 2100 oraz 768 MB pamięci RAM. Przestrzeni na dane otrzymamy 4GB. Jak przystało na inteligentny zegarek, Q Control poinformuje nas o przebytym dystansie, liczbie kroków oraz spalonych kaloriach. Nie zabraknie również monitora pracy serca czy systemu powiadomień.

Okrągłą kopertę (45 mm) smartwatcha wykonano ze stali nierdzewnej, co więcej jego konstrukcja posiada klasę wodoszczelności 5ATM.

Fossil Q Control połączymy z naszym smartfonem za pomocą Bluetooth 4.1. Producent zapewnia, że wbudowana bateria wystarczy na nawet 24 godziny użytkowania.

Smartwatch sparujemy bez problemu z urządzeniami działającymi zarówno pod kontrolą Androida jak i iOS’a.

Zegarek wyceniono na 275$ (około 990 złotych).

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Koniec z Androidem Beam?

Opublikowane przez - 9 maja 2019 0
Android Beam był jedną z najbardziej znanych funkcji, gdy w 2011 roku Google wydał Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Funkcja…